KONST / Litografier / Litografi 8761169
nr 876 1169
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Litografi, Staffan Hallström (1914-1976), 'Ingens Hundar', osignerad, 44/75. Bladets mått: 56x70
Utrop:
5.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:13:22
3.600 kr
4.000 kr
5.000 kr
6.000 kr
7.000 kr
7.400 kr
7.800 kr
17 feb
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström